راه اندازی رستوران تجهیزات رستوران

طراحی دکوراسیون داخلی فست فود و رستوران

اگر بپذیریم درصد قابل توجهی از افراد پس از گذراندن دغدغه های روزانه خواهان محیط آرام بخش و فرح بخش برای خود و خانواده اشان می باشند، بی تردید باید نقش تاثیر گذار دکوراسیون را نیز بپذیریم. البته گواه این مهم موفقیت رستورانهایی است که از طراحی داخلی قوی تری نسبت به رقبا برخوردار بوده و در سایر شرایط که تقریبا برابر هستند، از اقبال بیشتری برخوردار بوده و مورد توجه مشتریان قرار گرفته اند. رسیدن به طرح ایده آل ممکن است هزینه آزمون و خطا بسیار بالا باشد. گاها برخی از افراد که از مغازه های استیجاری برای راه اندازی فست فود و رستوران خود بهره می برند، تمایل چندانی به هزینه کرد در این حوزه ندارند، به همین دلیل پیشنهاد می گردد که این افراد از طرح هایی بر اساس گرافیک و نورپردازی برای تزئین فست فود و رستوران خود استفاده نمایند.

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

طراحی سه بعدی دکوراسیون داخلی فست فود و رستوران:

 1. طراحی مطابق با خواسته مدیر پروژه: که این طرح قابل ویرایش و بررسی مجدد می باشد.
 2. برآورد هزینه دقیق: با توجه به ماهیت ساخت و ساز که برآوردها عموما با خطای بالایی روبرو هست این مورد اهمیت دو چندانی پیدا می کند.
 3. کاهش هزینه های دوباره کاری: این هزینه یکی از هزینه های است که عموما در پروژه های راه اندازی فست فود و رستوران دیده می شود.
 4. برآورد دقیق زمانی اجرای پروژه: معمولا زمان اتمام پروژه توسط مشتریان دو برابر زمان واقعی اجرا می باشد.
 5. بالا رفتن کیفیت پروژه: قطعا انجام چندین و چندین باره پروژه ها توسط گروه iranhfc باعث بالاتر رفتن کیفیت مجموعه ها گردیده است.

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

طراحی دکوراسیون داخلی فست فود و رستوران

اهمیت دکوراسیون و طراحی منحصربفرد در موفقیت برای راه اندازی فست فود و رستوران بر همگان ثابت گردیده است. شایان ذکر است به دلیل متفاوت بودن ماهیت طراحی دکوراسیون داخلی فست فود و رستوران و سایر مجموعه های غذایی، نسبت به آپارتمان ها و سایر موقعیت های تجاری ترجیح بر این است که این بخش به مجموعه های که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند واگذار گردد.

 • تهیه نقشه تاسیسات و اجرای آن (نقشه مکانیکال که شامل آب و فاظلاب، برق و شبکه، گاز، تهویه و گرمایش – سرمایش، سیستم های صوتی و تصویری می باشد).
 • طراحی سه بعدی ( ۳DMAX).
 • اجرای دکوراسیون.
 • طراحی و ساخت مبلمان.
 • طراحی و اجرای تابلوی بیرونی.
 • منو برد که عموما از تلویزیون های صنعتی استفاده می شود.

با توجه به اجرای لانچ فرودگاه امام خمینی توسط گروه iranhfc که یک پروژه ملی به شمار می آید این گروه را به عنوان یکی از مجریان حرفه ای در صنعت غذا معرفی نموده است.

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

طراحی دکوراسیون مجموعه های غذایی بخصوص طراحی دکوراسیون فست فود و رستوران

اطلاعات تماس
 • همراه: ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷
 • تلفن: ۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷
 • ایمیل: info@fastfoodsetup.com
 • آدرس: تهران خیابان شریعتی خیابان خواجه عبدالله انصاری تقاطع ابوذر غفاری پلاک ۵۰.
آموزش راه اندازی رستوران فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی فست فود کافی شاپ رستوران اعطای نمایندگی فست فودهای زنجیره ای رونفیله